Harmonogram zajęć

    TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ

w roku akademickim 2019/2020

 

Serdecznie zapraszamy  na:

WYKŁADY  PLENARNE:

- sobota, godz. 10.00 sala XVII Collegium Minus UAM, ul. Wieniawskiego 1

- wtorek, godz. 15.30 sala 122 Wydział Budownictwa PP, ul. Piotrowo 2

 SEKCJE ZAINTERESOWAŃ

PONIEDZIAŁEK

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozp.

09.00-12.00

I co

2 tyg.

Warsztaty Plastyczne

Pracownia

pl. C. Ratajskiego 6

M. Parnasow

28.10

10.00-13.00

III co

2 tyg.

Warsztaty Plastyczne

Pracownia

pl. C. Ratajskiego 6

M. Parnasow

4.11

10.30-11.15

I

Aquagimnastyka

Termy Maltańskie

ul. Termalna

Fregata Swimming

28.10

11.15-12.00

II

Aquagimnastyka

Termy Maltańskie

ul. Termalna

Fregata Swimming

28.10

11.45-12.30

I

Rehabilitacja

na basenie

Szpital Ortopedyczny

ul. 28 czerwca 56 135

E. Suchecka

28.10

10.00-11.30

I

Poznaj świat

co 2 tygodnie

Biblioteka UAM

ul. Ratajczaka 35

prof.

M. Jarnecki

28.10

11.30-13.00

II

Poznaj świat

co 2 tygodnie

Biblioteka UAM

ul. Ratajczaka 35

prof.

M. Jarnecki

28.10

11.45-12.45

I

Pilates

Studio SANANDA

ul. Langiewicza 2

U. Kamińska

28.10

12.30-15.30

II co

2 tyg.

Warsztaty Plastyczne

Pracownia

pl. C. Ratajskiego 6

J. Szelest

28.10

13.00-14.30

III

Poznaj świat

co 2 tygodnie

Biblioteka UAM

ul. Ratajczaka 35

prof.

M. Jarnecki

28.10

11.00-12.30

I co

2 tyg.

Historia-Kultura Antyczna

Drugi semestr – 13.00-14.30

Biblioteka UAM

ul. Ratajczaka 35

prof.

P. Sawiński

4.11

15.00-16.00

 

Gimnastyka

Centrum Sportu PP ul. Piotrowo 5

A.   Niedziółka

28.10

15.30-17.00

 

Komputery

Zespół Szkolno-Przedszk. Nr 6 Os. J. III Sobieskiego 105

M. Zasadzińska

17.02

13.00-14.00

III

Terapia kręgosłupa i stawów biodrowych

Studio SANANDA ul .Langiewicza 2

U. Kamińska

4.11

 

WTOREK

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozp.

10.00-12.00

I

Turystyka piesza

wg harmonogramu

A. Dalke

29.10

11.00-12.30

IA

Historia sztuki

Muzeum Narodowe

al. Marcinkowskiego

A. Migdalska

5.11

12.30-14.00

IB

Historia sztuki

Muzeum Narodowe

al. Marcinkowskiego

A. Migdalska

5.11

13.00-14.00

II

Pilates

Studio SANANDA

ul. Langiewicza 2

U. Kamińska

29.10

14.15-15.15

V

Pilates

Studio SANANDA

ul. Langiewicza 2

U. Kamińska

11.02

14.30-15.15

I

Terapia tańcem

Centrum Sportu PP
ul. Piotrowo 5

A. Pasicka

29.10

15.30-16.15

II

Terapia tańcem

Centrum Sportu PP
ul. Piotrowo 5

A. Pasicka

29.10

14.00-14.45

II

Rehabilitacja na basenie

Szpital Ortopedyczny

ul. 28 czerwca 56 135

E. Suchecka

29.10

16.00-17.30

I

Styl życia

co 2 tyg.

Zespół Szkół Komunikacji

ul. Fredry 16  s. 18

M. Sitarska

12.11.

16.00-17.30

II

Styl życia

co 2 tyg.

Zespół Szkół Komunikacji

ul. Fredry 16  s.18

M. Sitarska

19.11

 

ŚRODA

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozp.

10.00-11.30

I

Fotograficzna

co 2 tyg.

Biuro UTW

P. Zarówny

30.10

10.00-12.00

II

Turystyka piesza

wg harmonogramu

A. Dalke

30.10

10.00-12.00

V

Turystyka piesza

wg harmonogramu

A. Juchacz

06.11

10.30-11.15

III

Aquagimnastyka

Termy Maltańskie

ul. Termalna

Fregata Swimming

30.10

11.45-12.30

III

Rehabilitacja na basenie

Szpital Ortopedyczny

ul. 28 czerwca 56 135

E. Suchecka

30.10

10.30-11.30

III

Pilates

Szkoła Tańca Anny Beker ul. Słowackiego 17/12

A. Beker

30.10

11.45-12.45

IV

Pilates

Szkoła Tańca Anny Beker ul. Słowackiego 17/12

A. Beker

30.10

17.00-18.30

 

Astronomia

Obserwatorium UAM ul. Słoneczna

Dr Dorota Krużyńska

6.11

 

CZWARTEK

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozp.

10.00-12.00

III

Turystyka piesza

wg harmonogramu

A. Dalke

24.10

10.00-12.00

VI

Turystyka piesza

wg harmonogramu

A. Juhacz

07.11

10.0-11.30

II

Historia sztuki

Muzeum Narodowe   al. Marcinkowskiego 9

I. Głuszek

7.11

10.30-12.00

 

Joga

Studio SANANDA

ul. Langiewicza 2

Katarzyna Dul

24.10

11.45-12.30

IV

Rehabilitacja na basenie

Szpital Ortopedyczny

ul. 28 czerwca 56 135

E. Suchecka

24.10

12.15-13.15

I

Terapia kręgosłupa i stawów biodrowych

Studio SANANDA

ul. Langiewicza 2

U. Kamińska

24.10

13.30-14.30

II

Terapia kręgosłupa i stawów biodrowych

Studio SANANDA

ul. Langiewicza 2

U. Kamińska

24.10

15.30-17.00

 

Trening Pamięci

1 raz w miesiącu

Biblioteka UAM,

ul. Ratajczaka 35

Teresa Wawro

7.11

 

PIĄTEK

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozp.

10.00-12.00

IV

Turystyka piesza

wg harmonogramu

A. Dalke

25.10

11.00-11.45

 

Rytmika

Akadm. Muzyczna

ul. Św. Marcin 87

K. Ceynowa

25.10

12.00-12.45

III

Terapia tańcem

Centrum Sportu PP
ul. Piotrowo 5

A. Pasicka

25.10

15.00-16.30

III

Historia Sztuki

Muzeum Narodowe

al. Marcinkowskiego 9

M. Łukasiewicz

8.11.

15.30-17.00

IVA

Historia Sztuki

co 2 tyg.

Muzeum Narodowe

al. Marcinkowskiego 9

K. Sibilska
i inni

8.11

15.30-17.00

IVB

Historia sztuki co 2 tyg.

Muzeum Narodowe

al. Marcinkowskiego 9

K. Sibilska

8.11

 

JĘZYKI OBCE

PONIEDZIAŁEK

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozp.

16.00-17.30

MS-4

j. angielski

WSUS
ul. Głogowska 26

K. Frąszczak

18.11

10.00-11.30

P-3

j. niemiecki

DK Na Skarpie

os. Piastowskie 104

R. Wawrzynek

28.10

11.45-13.15

P-1

j. niemiecki

DK Na Skarpie

os. Piastowskie 104

R. Wawrzynek

28.10

13.15-14.45

MS-6

j. angielski

SP nr 2
os. Jagiellońskie 128

B.Maciejewska N’sir

28.10

13.50-15.20

GZ-3

j. angielski

LO 14
os. Piastowskie 106

K. Góralczyk

28.10

14.00-15.30

KS - 2

j. angielski

Szk. Podst. Nr 11 s.101

Os. Wichrowe Wzgórze 119

J. Kicińska

28.10

15.40-17.10

KP-3

j. angielski

Szk. Podst. Nr 11   s.101

Os. Wichrowe Wzgórze 119

J. Kicińska

28.10

16.15-17.45

GP-4

j. angielski

Zespół Szkół Komunikacji

ul. Fredry 13

K. Góralczyk

28.10

 

WTOREK

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozp.

09.00-10.30

S-2

j. francuski

DK Na Skarpie

os. Piastowskie 104

M. Kobierska

29.10

10.30-12.00

Z

j. francuski

DK Na Skarpie

os. Piastowskie 104

M. Kobierska

29.10

10.00-11.30

Z

j. włoski

Wydział Teologii

ul. Wieżowa 2/4

D. Ożga

29.10

15.00- 16.30

KP -2

j. angielski

Szk. Podst. Nr 11   s.101

Os. Wichrowe Wzgórze 119

J. Kicińska

29.10

16.30-18.00

KP-1

j. angielski

Szk. Podst. Nr 11   s.101

Os. Wichrowe Wzgórze 119

J. Kicińska

29.10

 

ŚRODA

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozp.

10.00-11.30

S-3

j. niemiecki

DK Na Skarpie

os. Piastowskie 104

R.  Wawrzynek

30.10

11.45-13.15

P-4

j. niemiecki

DK Na Skarpie

os. Piastowskie 104

R.  Wawrzynek

30.10

15.40-17.10

KS-3

j. angielski

Szk. Podst. Nr 11  
s. 101

os. Wichrowe Wzgórze 119

J. Kicińska

30.10

10.45-12.15

FK

j. angielski

WSUS
ul. Głogowska 26

K. Frąszczak

13.11

 

 

CZWARTEK

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozp.

13.50-15.20

GN-4

j. angielski

LO 14
os. Piastowskie 106

K. Góralczyk

24.10

16.15-17.45

GS.-1

j. angielski

Zespół Szkół Komunikacji

ul. Fredry 13

K. Góralczyk

24.10

 

KOŁA  ZAINTERESOWAŃ

         informacje o terminach spotkań w bieżących komunikatach

 Koło Obieżyświatów - spotkania raz w miesiącu w Naszym Klubie ul. Woźna 10,

Koło Brydżowe wtorki, środa - galeria MM, al. Marcinkowskiego/św. Marcin

                       Życzymy interesujących zajęć w miłej atmosferze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres: ul. Ratajczaka 37, 61-816 Poznań
Telefon/fax: 061 851-00-36
E mail: utw.poznan@vp.pl
Godziny pracy Biura: poniedziałki, wtorki, czwartki 10.00 - 14.00


Konto BNP Paribas Bank Polski
                                      46 1750 0012 0000 0000 3416 0929
******************************************

Konto: PKO BP S.A. o/Poznań
                                      93 1020 4027 0000 1802 0386 4105

My na mapie